Kızımın ilk kreş deneyimi olmasına rağmen, severek gittiği, güleryüzlü ve özverili öğretmenleri, personeli olan, kesinlikle tavsiye ettiğim. Güvenle çocuğunuzu gönderebileceğiniz bir kreş Akıl Küpü.

Fatma Piri öğrencimizin velisi

Hayatın en önemli dönemi üniversite çalışmaları değil, doğumdan altı yaşa kadar olan süredir. Çünkü bu dönemde çocuk, gelecekte olacağı yetişkini inşa eder. Sadece zeka değil, insanın bütün mümkün becerileri bu dönemde oluşur. Hiçbir yaşta çocuk zekice bir yardıma, bu dönemde olduğu kadar ihtiyaç duymaz. Çocuklar için zekice, sevgi dolu ve profesyonelce hizmet verilen güven dolu bir yuva...

Gülbanu öğrencimizin velisi

Akıl küpü okulumuzu yıllardır takip ederdim ve herkesten güzel yorumlar alırdım. İki yıldır da bizzat oğlumu gönül rahatlığıyla bırakıp mutlu ve huzurla geri aldığım güvenilir bir ortam sundukları için başta Betül hanıma ve değerli öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım... Tek hanemiz var, gönlümüz ve akıl küpü gönlümüze sevgiyle dokunan tek yer.

Eymen Ali Baykal öğrencimizin velisi

Sözlerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum, kızımın bana olan düşkünlüğü, işe başlayacak olmam ve ondan ayrılma korkusu, en önemlisi de güvenilecek bir ortamı ona nasıl sağlayacağım endişesi, çok şükür ki Rabbim sizlerle tanışmamızı, kızıma gözü gibi bakan öğretmenlerini ve biz ebeveynlerin gözü arkada kalmadan evladımızı emanet edebileceğimiz sıcacık bir ortam nasip etti. Güler yüzünüz, tatlı sohbetleriniz, en önemlisi de kuzuma kendi evladınız gibi itinayla yaklaştığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Zeynep Dila Meşe öğrencimizin velisi
1 2